

The Terminal List
Någonstans tränar din dödlighet.
Örlogskapten James Reece bestämmer sig för att hämnas mot de mörka krafter som ligger bakom mordet på hela hans pluton. Fri från militärens kommandostruktur tillämpar Reece de lärdomar han har lärt sig från nästan två decennier av krigföring för att hitta de ansvariga.
Om The Terminal List
- Premiär
- 30 juni 2022
- Säsonger
- 2
- Genre
- Action & Adventure, Drama
- Åldersgräns
- 15+
- Originalspråk
- Engelska
- Betyg
- 8.0 av 10 (1 244 röster)
Var kan man streama The Terminal List?
Med uPlay streamar du The Terminal List på tv, mobil, surfplatta och dator. Du kan också titta direkt i webbläsaren med ett klick från Mitt uPlay, utan att installera något.
Hur många säsonger har The Terminal List?
The Terminal List har 2 säsonger.
Vilken åldersgräns har The Terminal List?
The Terminal List har åldersgräns 15+.
När hade The Terminal List premiär?
The Terminal List hade premiär 30 juni 2022.
Är The Terminal List bra?
The Terminal List har snittbetyget 8.0 av 10 från 1 244 röster på TMDB.











